28-latka z Gdańska ZREZYGNOWAŁA z DEPILACJI! Niektórzy jej zdjęcia oglądają z OBRZYDZENIEM jednak ona jest z siebie dumna! (FOTO) To manifestacja wobec obowiązującego kanonu piękna!

Nazywa się Sonia Cytrowska ma 28 lat, mieszka i pracuje w Gdańsku. Jak opowiada, kiedyś na depilację traciła 3 godziny tygodniowo. Od roku stwierdziła, że kończy z maszynkami do golenia, a wolny czas poświęca spacerom z mężem i filmom. 

Młoda kobieta podjęła niesamowicie ciężkie wyzwanie i zamanifestowała sprzeciw wobec obowiązującego kanonu piękna. Oczywiste, że w każdej chwili może zmienić tę decyzję i sięgnąć po maszynkę.

 

– Ponad rok temu byłam przez dłuższy czas uziemiona w domu ze względu na przedłużającą się chorobę. Z tego powodu nie miałam zbyt wiele motywacji do golenia się. W głowie zaczęła mi kiełkować wątpliwość, że skoro przez 4 czy 5 tygodni jestem w stanie się nie golić, bo nikt na mnie nie patrzy, to może golenie się jest nawykiem, który wykonuję wbrew sobie? – opowiada Sonia.

Stwierdziła, że kończy z depilacją. Przyznała także, że bardzo chciała zobaczyć jak wyglądają jej włosy na ciele. Sonia pokazuje publicznie zdjęcia swojego ciała i jest z tego dumna. Kobieta twierdzi, że nie wyobraża sobie że może ogolić swoje owłosione ciało. A Wy co o tym sądzicie?

 

źródło: wp.pl, Instagram, Facebook