kanczyski

KACZYŃSKI REZYGNUJE I ODCHODZI! Wiadomo, kiedy to nastąpi i kto zastąpi prezesa!

Prezes Prawa i Sprawiedliwości już zdecydował – klamka zapadła, a politycy PiS zdradzają, kiedy dokładnie nastąpi odejście prezesa.

Stan Zdrowia Jarosława Kaczyńskiego był jednym z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. Sojusznicy i mocni fani Prawa i Sprawiedliwości życzyli prezesowi powrotu do zdrowia. Zupełnie odwrotnie było w przypadku opozycji.

[ZOBACZ: Media mówią o problemach z kolanem, a Kaczyński wcale NIE LEŻAŁ NA ORTOPEDII! Stan zdrowia prezesa nie jest najlepszy]

Dziś wiadomo – prezes abdykuje za rok. 69-letni prezes PiS odchodzi za rok z obecnego stanowiska, ale nie zupełnie z partii – jak informuje Fakt ma być on honorowym prezesem PiS.

,,Jak ustalił Fakt, prezes chce wycofać się z czynnej polityki zaraz po przyszłorocznych wyborach parlamentarnych, bez względu na ich wynik!” – informuje Fakt, dodając, że informacja została potwierdzona przez jednego z polityków partii. 

[ZOBACZ: Dramat! To niewiarygodne, co spotkało KACZYŃSKIEGO, podczas odwiedzin na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich] 

Kto obejmie dotychczasowe stanowisko? Wszystko wskazuje na to, że stanie się to zgodnie z naszymi przypuszczaniami, o których pisaliśmy [TUTAJ]

FATALNY STAN ZDROWIA Jarosława Kaczyńskiego. Prezes Prawa i Sprawiedliwości ponownie przewieziony do szpitala.

 

źródło: fakt / fot.: twitter / wikipedia