Andrzej Duda UPOKORZONY przez Donalda Trumpa! Prezydent USA pokazał NASZE miejsce w szeregu?!

Choć w większości mediów wizyta prezydenta Dudy w Stanach Zjednoczonych przedstawiana jest w dobrym świetle to znajdą się też tacy, którzy stwierdzą, że była ona totalną klapą. Szczególnie przyczynił się do tego jeden szczegół, który na pewno zostanie w pamięci wszystkich Polaków. Chodzi o decydujący moment spotkania, w którym Andrzej Duda nie dostał krzesła, a Donald Trump rozsiadł się w najlepsze. To wielka plama zarówno dla samego prezydenta, jaki i jego kancelarii.

Podczas spotkania nasz prezydent musiał podpisać polsko-amerykańską deklarację kuląc się na rogu biurka Donalda Trumpa, podczas gdy ten sam rozsiadł w wygodnym fotelu.

Zdjęciem, na którym widać zaistniałą sytuację pochwalił się sam Trump.

Miło ze strony prezydenta Trumpa, że się trochę przesunął, bo nasz prezydent musiałby dokument podpisać na kolanie. Straszna żenada ze strony Białego Domu. Nie sądziłem, że tak można potraktować gościa w Białym Domu, gdzie wszystko wydaje się być dopracowane – skomentował korespondent RMF FM w USA Paweł Żuchowski.

Do sytuacji odniósł się również Lech Wałęsa, który również opublikował swoje zdjęcie z Trumpem i napisał: „Znajdź różnicę”.

Znajdź różnice.You find difference.

Gepostet von Lech Wałęsa am Dienstag, 18. September 2018

 

Źródło: facebook/twitter

Fot.: twitter