Chodakowska ŚMIEJE się z Lewandowskiej! „To jest OBCIACH”!

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska to dwie najpopularniejsze trenerki fitness w Polsce. Oprócz licznych ćwiczeń, diet i produktów spożywczych obie panie oferują swoim klientom różnego rodzaju gadżety. Bardzo modne stały się ich treningowe kalendarze. Jakiś czas temu ukazał się ten od Ani Lewandowskiej, a ostatnio premierę miał kalendarz Chodakowskiej. Ewa wykorzystała tą sytuację do wbicia szpili swojej największej konkurentce.   

Na prezentacji najnowszego kalendarza Chodakowska postanowiła skrytykować produkt Lewandowskiej.

Tym razem będzie troszkę inaczej. Zupełnie serio, dostałam przesytu swojego wizerunku. Choda wyskakuje z lodówki! Tak, biję się w pierś, dlatego zdecydowałam, że okładki kalendarza, będą w dwóch kolorach: czarnym i białym, ale już bez mojego wizerunku. Sama chciałabym korzystać z tego kalendarza, bo środek jest mega funkcjonalny, no ale żeby chodzić ze swoja podobizną pod pachą, żeby wyciągać na spotkaniu kalendarz ze swoim zdjęciem na okładce, no trochę obciach. Zatem jest neutralnie – napisała trenerka.

Chodakowska odniosła się do kalendarza Lewandowskiej, na którego okładce znajduję się zdjęcie żony Roberta Lewandowskiego.

https://www.instagram.com/p/BnjPxdWFhsn/?utm_source=ig_embed

 

Źródło: instagram

Fot.: instagram