DIABŁY CZY LUDZIE? To co zrobili na jednym z bydgoskich cmentarzy BUDZI OBRZYDZENIE! Zrobili swoje, a na grobach zostawili…

– To chyba sprawka jakiegoś czorta?! Bo trudno mi sobie wyobrazić, że do takich bezeceństw zdolny jest człowiek! – tak dla „Faktu” całą sytuację relacjonuje 60-letnia Janina z Bydgoszczy. Kobieta odwiedzając cmentarz przeżyła szok, przy jednym z pomników znalazła gadżety służące do uprawiania wyuzdanego seksu!

 

Do zdarzenia doszło na cmentarzu parafialnym należącym do parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Kobieta znalazła trzy czarne wibratory, bieliznę erotyczną i różne dziwne przedmioty, jak można się domyślać służące do perwersyjnego seksu.

 

– Od ponad 50 lat przychodzę na ten cmentarz, mam tutaj dziadków i rodziców. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. To jest coś obrzydliwego, profanacja tego miejsca! Jeżeli ktoś chce używać takich zabawek to niech używa, ale u siebie w domu – relacjonuje w wywiadzie z „Faktem” kobieta.

 

Erotyczne gadżety zostały sprzątnięte z cmentarza. Proboszcz parafii ks. Andrzej Kłosiński, do której należy nekropolia, zgłosił sprawę na policję.

ZOBACZ TAKŻE: Ksiądz ogłosił z ambony, że JEST OJCEM! Co na to biskup? Ta decyzja dopiero ZASKAKUJE! Kościół miejscem miłosierdzia czy PATOLOGII?!

 

źródło: fakt.pl, pixabay.com