Julia Wieniawa zarabia 8 RAZY więcej od Królikowskiego! 19-latka będzie niedługo milionerką!?

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że aktorka występuje w wielu reklamach i znajduje się w kręgu zainteresowań co raz większej liczby filmowych reżyserów. Praca przynosi celebrytce ogromne dochody. Okazuje się, że gwiazda Rodzinki.pl zarabia aż 8 razy więcej niż jej partner Antek Królikowski.   

Z informacji Super Expressu wynika, że Julia zarobiła ostatnio 500 tysięcy złotych za kampanię promocyjną jednego ze sklepów obuwniczych. Ponadto za samo pojawienie się na ściance gwiazda dostaje około 15 tysięcy złotych, a przecież gra jeszcze w Rodzince.pl. Podobno Wieniawa zainkasowała w tym roku aż 800 tysięcy złotych i możliwe, że z końcem grudnia uda jej się zostać milionerką.

Na początku jej kariery chyba nikt nie spodziewał się, że 19-latka będzie zarabiać więcej niż jej ukochany Antek Królikowski, który również jest znanym aktorem. Królikowski obecnie może liczyć na zarobki rzędu 100 tysięcy złotych rocznie, a to aż o 8 razy mniej niż jego partnerka.

Myślicie, że Antek ma z tym problem?

 

Źródło: se.pl

Fot.: instagram