Justyna Żyła opublikowała wzruszające zdjęcie z mężem! „Dał mi najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać”

Justyna Żyła wciąż przeżywa rozstanie ze swoim mężem. Choć kobieta wcześniej tylko oczerniała Piotra i prała publicznie małżeńskie brudy wygląda na to, że nie chce rozwodu. W niedzielę celebrytka dodała na Instagram ślubne zdjęcie. Czyżby Justyna nadal kochała Piotra?  

W ubiegłym tygodniu odbyła się pierwsza, rozwodowa rozprawa Justyny i Piotra Żyłów. Mogłoby się wydawać, że żona polskiego skoczka, która wcześniej wielokrotnie oczerniała swojego męża w mediach społecznościowych będzie zadowolona z takiego przebiegu sprawy, ale ona zaskoczyła wszystkich internautów publikując w sieci ślubne zdjęcie.

12 lat temu … około godziny 12 przysięgałam… w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy …przysięgałam człowiekowi, który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkać: Moje dzieci – mądre, rezolutne, bystre z poczuciem humoru. Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole – napisała na Instagramie Żyła.

Czyżby Justyna ciągle kochała Piotra?

View this post on Instagram

12 lat temu … 😱około godziny 12 przysięgałam… w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy …przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci – mądre, rezolutne ,bystre ❤️❤️z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole 😇👶👧👩‍👧‍👦👰🤷‍♀️#kiedytobyło #12lat#anniversary #wedding #sesjapoślubna #w#sukniślubnej #i#aparacieortodontycznym😂#wesolobylo #chorwacja #croatia #chyba2008rok🤔#nastarość #pamięćnieta #fotografnamedal##wspomnienia#miłość #ręceprzysobie #piekniimłodzi 🙈😅#love#goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie #sunday#uwazyla🤗

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

 

Źródło: instagram

Fot.: instagram