STECZKOWSKA

Justynie Steczkowskiej ZABRALI PRAWO JAZDY. Co wpisano na mandacie?

Znana polska piosenkarka właśnie straciła prawo jazdy – Justyna Steczkowska nieco przeszarżowała, gwiazda była zmuszona oddać swoje prawo jazdy. Powód?

Nie co za szybko pani Justyno – Steczkowska przekroczyła prędkość aż o 64 km/h. Gwiazda pędziła 114 km/h w ternie zabudowanym, zwracając tym samym uwagę drogówki – zatrzymano ją w Kozerach niedaleko Grodziska Mazowieckiego. O sprawie informuje portal RMF FM.

Steczkowska straciła prawo jazdy zgodnie z artykułem 1351, w myśl którego:

Policjant: (…) 1. zatrzyma prawo jazdy za pokwitowaniem w przypadku ujawnienia czynu polegającego na: 2. kierowaniu pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym

[ZOBACZ: MEGA ODWAŻNA decyzja CLEO! Wokalistka JEST CAŁKIEM NAGO! (VIDEO)]

Przypomnijmy, że to niepierwszy drogowy popis Justyny Steczkowskiej. Swoje pięć minut na drodze miała już w 2004 roku, kiedy spowodowała swój pierwszy wypadek, następnie w 2008 i w 2011 roku, gdy wyjeżdżała z niedowolnego miejsca parkingowego i uderzyła w lampę przejeżdżającego obok kierowcy – przypomina Fakt.

Skontaktowaliśmy się menadżerem Steczkowskiej. Łukasz Wojtanowski odpowiedział, że „Nie udzielamy komentarzy do tej sytuacji – dodaje tabloid.

[ZOBACZ: Julia Wieniawa i KOLEJNE SEKSOWNE ZDJĘCIA W BIKINI! Wieniawa zdradza sekret na idealną sylwetkę!]

SZOK! Te GWIAZDY nie mają PRAWA JAZDY! (GALERIA ZDJĘĆ)

 

źródło: Fakt / RMF FM fot.: pixabay/Instagram