Magda Gessler na WÓZKU INWALIDZKIM! Czy restauratorce uda się przezwyciężyć POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE?

Magda Gessler to niewątpliwie bardzo zapracowana kobieta. Żyje w biegu, swoją pracę wykonuje głównie na stojąco, co wpłynęło na jej poważne problemy ze stawami. Zdecydowanie będzie musiała zwolnić, jeśli nie może się to skończyć kalectwem.

 

Jak informuje „Fakt” restauratorka ma chore stawy biodrowe i poważną kontuzje kolana. Lekarze komentują, że zaniedbanie tych chorób może skutkować trwałym kalectwem. Gessler musi przejść przez poważną operację stawu kolanowego i biodrowego, a po niej przez kilka miesięcy wypoczywać. Gwieździe ciężko się zdecydować na zabieg, ponieważ ma wiele podpisanych kontraktów i nie może pozwolić sobie na tak długi urlop.

 

Fakt poinformował również, że podczas ostatniej wizyty w Toronto, nogi Magdy Gessler odmówiły posłuszeństwa. Restauratorka musiała poruszać się na wózku. Wtedy krążyły także plotki, że Gessler ma problemy z kręgosłupem. – W przypadku, kiedy są większe lotniska i coś się zdarzy albo ma problemy ze stawami czy kolanem, bo miała jakiś czas temu problem z kolanem, to wykorzystuje taką pomoc – tłumaczyła jej córka Lara.

źródło: fakt.pl Instagram