MASAKRA! 27-letnia Brytyjka twierdzi, że uprawiała seks z… 20 DUCHAMI!

Pewna Brytyjka, Amethyst Realm by zaistnieć w internecie wymyśliła sobie, że opowie o tym jak uprawia… seks z duchami. W programie telewizji śniadaniowej ITV This Morning 27-latka wyznała, że od 12 lat współżyje z istotami ze świata pozagrobowego. Kobieta twierdzi, że miała już co najmniej 20 różnych tego typu partnerów seksualnych.Podczas rozmowy z Holly Willoughby i Philipem Schofieldem opowiedziała o swojej inicjacji z jednym z nich.

Mieszkałam z moim narzeczonym, on sporo pracował. Przeprowadziliśmy się do nowego domu w Hereford i po jakimś czasie zaczęłam czuć czyjąś obecność. Nie wywołało to u mnie strachu, prędzej pocieszenie – mówiła Amethyst. Brytyjka zapragnęła w końcu zwabić ducha na intymne spotkanie w jej sypialni. W tym celu założyła seksowną bieliznę i przy nastrojowym świetle czekała aż istota się do niej zbliży.

Czekałam i czekałam, aż straciłam nadzieję. Czułam, że go przestraszyłam moją śmiałością. W pewnym momencie, gdy zaczęłam zasypiać, on wreszcie przyszedł – przekonuje kobieta. Zaczęło się od energii, a później to stało się doznaniem fizycznym. Czułam ucisk na moich udach i oddech na szyi. Czułam się wtedy bezpiecznie. Uprawiałam seks z duchem. To można poczuć, ale to ciężkie do wytłumaczenia. To było jednocześnie uczucie ciężaru i nieważkości. Fizyczny oddech i głaskanie, ale także energia – opisuje Realm.

Niektórzy naprawdę postradali zmysły!

seh/o2.pl