Młodzi MĘŻCZYŹNI coraz częściej wybierają starsze PARTNERKI od siebie! PANOWIE twierdzą, że taka KOBIETA jest (…)

Coraz więcej młodych mężczyzn decyduje się na związek ze znacznie starszą partnerką od siebie. Według nich wiąże się z to z wieloma korzyściami, min. tym, że starsze partnerki są bardziej otwarte na nowe propozycje i chętniej spełniają ich zachcianki i fantazje. Kontakty seksualne ze starszą od siebie kobietą zostaną zapamiętane jako jedne z najlepszych przeżyć swojego życia i będą dobrą lekcją na przyszłość.

 

 

 

Starsze partnerki wiedzą czego chcą i w przeciwieństwie do młodszych kobiet nie boją się rozmawiać o seksie i tym co sprawia im przyjemność. Dają swojemu partnerowi jasne i czytelne wskazówki na temat tego co i jak ma robić, żeby oboje  doznali obopólnych korzyści. Doświadczonej kobiecie sprawia również przyjemność uczenie młodego mężczyzny, jak i spełnianie jego najskrytszych pragnień.

 

 

 

Kilkanaście lat starsze panie lubią seks tak samo, jak ich młody partner i kochają się z nimi bez zobowiązań, co ma bardzo dobry wpływ na młodego mężczyznę, który nie czuje niepotrzebnego stresu wiążącego się z konsekwencjami. Takie panie zdają sobie również sprawę, jak ważną rolę w życiu odgrywa stosunek seksualny i nie będą używać go w celu uzyskania jakichś korzyści.

 

 

Oprócz tego z analiz i badań ekspertów wynika, że kobiety, (które ze względu na wiek, 40 plus nazywane są przez młodszych mężczyzn Milfami), są bardziej spontaniczne  w łóżku, a także starają się wyglądać  atrakcyjniej i przywiązują szczególnie dużą wagę do tego aby być zadbaną i seksowną.

 

źródła: msfera.pl, foto youtube.com