NOWA sieć sklepów w Polsce! Biedronka będzie miała KONKURENCJĘ? Będzie tam naprawdę TANIO!

Sieć sklepów Dealz otworzył już swój pierwszy lokal w Polsce – w  centrum handlowym ETC Swarzędz. W sumie w tym roku ma zostać otworzonych 20 sklepów w naszym kraju.

 

– Dealz to nowy format w Polsce i tej części Europy, który doskonale przyjął się już w krajach Europy Zachodniej. Jestem dumny, iż pierwszy polski sklep naszej sieci możemy otworzyć właśnie w ETC Swarzędz. To miejsce doskonale wpisujące się w nasz projekt. Już od 9 lutego zaoferujemy klientom możliwość zakupu produktów znanych, dobrych marek w zawsze korzystnych cenach” – powiedział Marcin Langowski, dyrektor zarządzający Dealz na Europę Środkową i Wschodnią.

 

Dealz to sieć sklepów, w których można kupić produkty z różnych branż w konkurencyjnych cenach.

Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od 1990 roku, ma ponad 900 sklepów w krajach Europy Zachodniej oraz w Wielkiej Brytanii. Zatrudnia ponad 18 tys. pracowników. Sieć Deal należy do Grupy Pepkor Europe, właściciela liderów rynkowych w Europie Środkowo – Wschodniej: Pepco oraz Poundland UK/Dealz Europa Zachodnia.

 

Co będzie można kupić w nowej sieciówce? M.in. produkty przemysłowe, drogeryjne, kosmetyczne, spożywcze (o długim terminie przydatności), a także akcesoria domowe i dekoracyjne.

 

Polityka marki zakłada oferowanie szerokiego asortymentu, w którym większość produktów oferowanych będzie za kwotę 5 zł.

 

Sieć była do tej pory obecna głównie w Europie Zachodniej. Sklep w ETC Swarzędz będzie nie tylko pierwszym w Polsce, ale i w tej części Europy.

 

 

źródło: wp.pl