PIKANTNE wyznanie jednej z uczestniczek „ROLNIKA”! Powiedziała, co zrobi swojemu wybrankowi! (VIDEO)

W ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony”, uczestnicy stanęli przed trudną decyzją. Rolnicy musieli zdecydować, które kandydatki zaproszą do swoich domostw. Rolnikom miały w tym pomóc różne konkurencje i zabawy. Szczególną uwagę przykuła kreatywność Krzysztofa, który wpadł na nietypowy pomysł przetestowania dziewczyn. 

W trzecim odcinku „Rolnik szuka żony” uczestnicy zdecydowali się, które kandydatki najbliższe dni spędzą w ich domach. Zanim jednak podjęli ostateczną decyzję musieli bliżej poznać zaproszone dziewczyny. Miały im w tym pomóc rozmowy oraz różnego rodzaju konkursy i zabawy. Najciekawiej było u Krzysztofa, który zafundował kandydatkom atrakcję w postaci koła fortuny. Na planszy koła zamieszczone były pikantne pytania oraz zadania. Mogliśmy m.in. zobaczyć, jak rolnik masuje uczestniczki. W pewnym momencie, jedna z najbardziej kontrowersyjnych kandydatek, Jessica zdradziła, że może założyć Krzysztofowi różowe kajdanki.

 Będę próbować zdobyć serce Krzysztofa i będę kokieteryjna– powiedziała dziewczyna. Najwyraźniej ta deklaracja bardzo spodobała się 26-latkowi ponieważ ten zdecydował się zaprosić Jessicę do siebie.

 

 

Źródło: facebook

Fot.: twitter