Przerażające sceny podczas KORRIDY! Rozjuszony BYK zmasakrował słynnego TORREADORA! (wideo +18)

Tradycja korridy sięga w Hiszpanii kilkuset lat i choć wielu ludzi na świecie uważa za nieludzkie traktowanie biorących w niej udział byków to na Półwyspie Iberyjskim nadal jest bardzo popularna. Słynni torreadorzy nie dość, że zabijają zwierzęta to ryzykują również własne życie. Przekonał się o tym słynny Juan Jose Padilla. Mężczyzna jest jednym z najsłynniejszych torreadorów na świecie. W swojej karierze miał kilka groźnych wypadków (stracił oko) mimo to ciągle mu mało.

 

 

 

 

Do przerażającego wypadku z udziałem matadora doszło w miejscowości Arevalo. W czasie walki z ogromnym bykiem sytuacja wymknęła się spod kontroli, a rozjuszone, poranione zwierzę rzuciło się na mężczyznę i dosłownie zerwało owłosioną skórę jego głowy. Zszokowany Padilla początkowo nie wiedział co się dzieje szybko jednak szybko odzyskał świadomość i zorientował się, że sprawa jest naprawdę poważna.

 

 

Według najnowszych informacji jakie pojawiły się w hiszpańskich mediach stan torreadora jest dobry, a lekarzom udało się przyszyć zerwany skalp. Sam Padilla uspokaja wszystkich kibiców i zapewnia, że wszystko jest w porządku. Matador zapowiedział już szybki powrót na arenę i udział w kolejnych korridach.

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com