SEKS-SKANDAL przed mundialem! REPREZENTANCI bawili się z 30 PROSTYTUTKAMI – wyciekło NAGRANIE (VIDEO)

Seks-skandal z udziałem piłkarzy reprezentacji Meksyku. Po zwycięstwie w towarzyskim meczu ze Szkocją piłkarze urządzili sobie orgię wraz z 30 prostytutkami. Do sieci wyciekły nagrania, które mają przedstawiać zabawę zawodników. 

 

Według meksykańskich mediów w imprezie udział brało ośmiu reprezentantów: Guillermo Ochoa, Carlos Salcedo, Hector Herrera, Jesús Gallardo, Raúl Jiménez, Marco Fabiana oraz bracia Dos Santos – Jonathan i Giovani.

W zabawie, która rozpoczęła się około godziny 22.30, a skończyła o 16.00 kolejnego dnia uczestniczyły również ekskluzywne prostytutki. Według nieoficjalnych informacji było ich aż 30. Jedną z nich miała być podobno Aimee Alavrez, która spotkaniem z piłkarzami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

– „To niesamowite, jednego dnia masz ich na plakacie, a drugiego tańczysz z nimi reggaeton – napisała.

Do sieci przedostał się również film, na którym widać, jak meksykańscy piłkarze bawią się na basenie. Jednak według informacji  „Mundo Deportivo” nagranie przedstawia zupełnie inną imprezę i nie ma na niej reprezentantów.

Sekretarz generalny Meksykańskiej Federacji Piłki Nożnej, Guillermo Cantú powiedział, że wobec piłkarzy zostaną wyciągnięta konsekwencje. Jednak póki, co kadra ma się skupić na zbliżających się mistrzostwach świata.

 

Źródło: twitter/ mundo deportivo

Fot.: twitter