Rodzice WYKORZYSTYWALI SEKSUALNIE swoją 12-letnią córkę. Tłumaczenie matki szokuje: „przygotowywaliśmy córkę do dorosłego życia”!

Małżeństwo 34- latków z Wołgogradu w Rosji wykorzystywało seksualnie swoją 12-letnią córkę.  Okrucieństwa  trwały na przełomie 2016 i 2017 roku.

 

Wszystko wyszło na jaw gdy 12-latka trafiła do ginekologa, z powodu problemów menstruacyjnych. Lekarz odkrył, że dziecko odbyło już inicjację seksualną. Na miejsce została wezwana policja.  Dziewczynka przyznała, że była wykorzystywana przez swoich rodziców. Para została zatrzymana.

 

 

 

Rodzice przyznali się do winy, jednak tłumaczenie matki jest przerażające. Kobieta miała wyznać, że sama została zgwałcona w wieku 13 lat. Z tego powodu postanowiła wraz z mężem, że „przygotują córkę do dorosłego życia”. – Lepiej, by dziecko straciło dziewictwo z własnym ojcem niż z jakimś wariatem – powiedziała matka wielokrotnie zgwałconej dziewczynki.

 

 

Według ustaleń funkcjonariuszy w tym samym mieszkaniu, w którym trwał horror dziewczynki, mieszkały również babcia i prababcia 12-latki. Kobiety jednak twierdzą , że nic nie wiedziały o seksualnym wykorzystywaniu dziecka.

 

Para zwyrodnialców czeka na proces. Grozi im 20 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: RMF24