SEKS – kiedy jest najlepszy? Ta informacja Cię zszokuje! Najnowszy raport Singles in America wyjawia CAŁĄ PRAWDĘ O SEKSIE!

Ta informacja zapewne zaskoczy wielu młodzieńców, a nawet osoby w średnim wieku. Okazuje się, że najlepszy seks mamy po 60 roku życia. To wynik najnowszego raportu Singles in America. Seksuolodzy przyznają, że im jesteśmy starsi, tym lepiej wiemy jakie mamy potrzeby. W sumie bardzo logiczny tok myślenia.

 

 

Samotne kobiety mają najbardziej satysfakcjonujący seks w wieku 66 lat, a samotni mężczyźni w wieku 64 lat – to wynik badań naukowców, oparty na opinii 5 tys. amerykańskich singli. Co więcej, seks 70-letnich kobiet jest równie lub bardziej satysfakcjonujący, co seks 40-latek.

 

 

– Kiedy jesteśmy starsi, wiemy, co nam się fizycznie podoba – komentuje zaskakujące wyniki badań seksuolog dr Madeleine Castellanos w rozmowie z „Daily Mail”. Terapeutka uważa też, że z wiekiem bardziej jesteśmy skłonni do eksperymentów w sypialni, ponieważ w tym wieku czujemy się bardziej wolni.

 

 

Wyjaśnienie tego zjawiska okazuje się być niezwykle proste. Wielu singli koło sześćdziesiątki wcześniej pozostawało w długoletnich związkach. Kiedy okazało się, że druga połowa odeszła i musieli na nowo ułożyć sobie życie, okazało się, że nie mieli z tym problemów. Co więcej nowe znajomości przychodziły z łatwością, tak samo jak nowe doświadczenia na polu seksualnym.

 

Jest to kolejne badanie potwierdzające, że życie seksualne osób starszych ma się bardzo. Badanie opublikowane w „The New England Journal of Medicine” w 2007 roku dowiodło z kolei, że seniorzy, którzy są w związkach, regularnie uprawiają seks nawet po przekroczeniu 80. roku życia.

 

źródło: wp.pl