SZOK! STRAŻACY – na co dzień ratują ludziom życie! SPRAWDŹ co robili amerykańcy funkcjonariusze PO GODZINACH!

Grupa sześciu strażaków stanie przed sądem, za zbiorowy gwałt na mieszkającej w amerykańskim stanie Virginia nastolatce. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyźni dopuścili się gwałtu co najmniej trzykrotnie. Przestępcy nagrali swoje haniebne zachowanie, a następnie rozpowszechnili je w internecie. Za takie bestialstwo grozi im jedynie rok więzienia i kara grz

 

Amerykańskie media ujawniły tożsamość mężczyzn. Są to osoby w wieku od 21 do 36 lat. Dwóch z nich było przedstawicielami kierownictwa jednostki. Do momentu zakończenia postępowania podejrzani będą przebywali…. na zwolnieniach lekarskich. No tak pracować nie mogą, a z czegoś żyć trzeba. Niewiarygodne jak delikatnie się z nimi obchodzą. 

 

Na ten moment wiadomo, że do brutalnego przestępstwa doszło w trzech różnych miejscach: w mieszkaniu jednego z przestępców, w hotelu i uwaga w remizie. Bulwersujące nagrania przekazali policjantom rodzice poszkodowanej. 

 

W chwili gwałtów 17-latka była pod wpływem silnych środków odurzających. Była także zastraszana przez sprawców. 

 

Wszystkich niewątpliwie oburza fakt, że strażakom grozi maksymalnie rok odsiadki w więzieniu oraz jedyne 2,5 tys. dolarów grzywny.

 

źródło: fakt.pl

źródło zdjęcia: pixabay.com