Tragiczna śmierć MŁODEGO, POLSKIEGO piłkarza. Występował w Lotto Ekstraklasie.

W tragicznym wypadku samochodowym nieopodal Dębicy zginął 20-letni piłkarz Krystian Popiela. Auto napastnika Stali Rzeszów dachowało, a piłkarz zmarł na miejscu. W sezonie 2016-2017 Popiela wystąpił w dwóch spotkaniach Lotto Ekstraklasy. Reprezentował wtedy barwy Wisły Płock.  

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę po godzinie 18 na autostradzie A4. Młody piłkarz stracił panowanie nad autem i wjechał w ekrany ochronne, a jego samochód dachował. Niestety 20-latek nie miał szans na przeżycie.

Pogrążeni w smutku informujemy o tragicznej śmierci Krystiana Popieli – naszego kolegi i świetnie zapowiadającego się piłkarza. Wiadomość ta jest straszliwym ciosem dla wszystkich osób związanych z piłkarską Stalą Rzeszów. Wielkie współczucie dla rodziny i bliskich Krystiana – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Stal Rzeszów na Twitterze.

Popiela rozpoczynał granie w poważną piłkę w juniorskiej drużynie Olympiakosu Pireus, potem występował jeszcze m.in. w młodzieżowym Cagliari Calcio, a następnie reprezentował barwy wyłącznie polskich klubów. W sezonie 2016/2017 w barwach Wisły Płock zaliczył dwa epizody w Lotto Ekstraklasie.  Jego ostatnim klubem była 3-ligowa Stal Rzeszów.

 

Źródło: twitter

Fot.: pixabay