5-latka obudziła się z paraliżem nóg, nie mogła mówić i chodzić – RODZICE OSTRZEGAJĄ ,,To mogło ją zabić”

Rodzice 5-letniej dziewczynki ostrzegają. Ten ”mały robak” mógł zabić nasze dziecko. Po ukąszeniu 5-latka obudziła się sparaliżowana.

Rodzice 5-letniej Kailyn Griffin przeżyli prawdziwe chwile grozy. 5-latka została ukąszona przez kleszcza, wszystko mogło skończyć się tragicznie.

Pewnego ranka Kailyn nie mogła wstać z łóżka. Jak tłumaczą rodzice dziewczynki, miała problem z ustaniem na nogach. Matka Kailyn błyskawicznie zareagowała i zawiozła małą do szpitala, przyczyną złego stanu zdrowia okazał się kleszcz.

[ZOBACZ: Wkręcają się w gałki oczne i wnętrze nosa – UWAGA na LATAJĄCE KLESZCZE. W Polsce panuje szczególnie niebezpieczna odmiana!]

Sparaliżowana dziewczynka miała również problemy z mową i równowagą. Paraliż występujący na skutek ukąszenia kleszcza najczęściej występuje u zwierząt lub dzieci, a to wszystko za sprawą mniejszej masy ciała. Natychmiastowa reakcja matki, usunięcie kleszcza oraz hospitalizacja zdołały uratować 5-letnią Kailyn.

Kailyn Griffin could not feel her legs. https://t.co/sOG4so1lnb

— azcentral (@azcentral) 12 czerwca 2018

[ZOBACZ: Wkręcają się w gałki oczne i wnętrze nosa – UWAGA na LATAJĄCE KLESZCZE. W Polsce panuje szczególnie niebezpieczna odmiana!]

źródło: The Washington Post / fot.: facebook