W wieku 26 lat zmarł znany raper Mac Miller. Przedawkował narkotyki.

W wieku 26 lat zmarł popularny amerykański raper Mac Miller. Były chłopak Ariany Grande przedawkował narkotyki. Podobno miał problemy z środkami odurzającymi odkąd rozstał się z piosenkarką.  

Nieco ponad miesiąc temu raper wypuścił swoją ostatnią płytę zatytułowaną „Swimming”. W sumie 26 latek wydał 5 albumów, jeden minialbum, oraz 9 mixtaepów.

Niestety Mac Miller nie mógł poradzić sobie z problemami osobistymi. Wszystko pogorszyło się po zerwaniu z ukochaną piosenkarką Arianą Grande. Na początku media podawały informacje, że rozstanie było wspólną decyzją pary, a potem, że Grande wolała się poświecić sprawom zawodowym. Na końcu gwiazda muzyki pop stwierdziła jednak, że jej związek z Mac Millerem był toksyczny. Raper załamał się rozstaniem i prawdopodobnie dlatego sięgnął po narkotyki, z którymi miał już problemy w przeszłości.

Ciało artysty zostało znalezione w jego posiadłości w San Fernando Valley. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej zatrzymanie akcji serca wskutek przedawkowania środków odurzających.

 

Źródło: twitter

Fot.: facebook