Wiemy kto zastąpi Adama NAWAŁKĘ i będzie trenerem reprezentacji POLSKI! Wielka SENSACJA!

Mundial w Rosji okazał się gwoździem do trumny dla trenera Adama Nawałki. 3 punkty w 3 meczach i brak wyjścia z grupy spotkały się negatywnym odbiorem ze strony fanów nad Wisłą.  Tak więc każdy zdawał sobie sprawę, że dni selekcjonera kadry są już policzone. Oficjalnie potwierdził to prezes PZPN Zbigniew Boniek, który przyznał, że wspólnie z trenerem Nawałką podziękowali sobie za współpracę. Wielu zastanawiało się kto zastąpi go na stanowisku.

 

 

 

Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy wcześniej niż można było tego się spodziewać, bowiem na kilkanaście dni przed oficjalną prezentacją nowego szkoleniowca wiemy kto nim został. Będzie nim były reprezentant Polski, a prywatnie wujek Kuby Błaszczykowskiego, Jerzy Brzęczek. W komunikacie jaki wystosował PZPN może przeczytać.

 

 

 

 

„Oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca będzie miała miejsce w poniedziałek, 23 lipca o godzinie 12:30 w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym. Podczas konferencji prasowej zostaną przedstawione plany selekcjonera oraz nowy sztab szkoleniowy reprezentacji Polski”.

 

 

 

Póki co na linii nowy trener-związek załatwiane są wszelkie formalności. Nie mamy też co liczyć na jakikolwiek komentarz w tej sprawie, ponieważ PZPN, jak i Brzęczek powiedzą więcej na ten temat dopiero 23 lipca. Wtedy poznamy plan trenera na prowadzenie reprezentacji i zapewne jak długi kontrakt otrzymał.

 

 

 

źródła: sportowefakty.wp.pl, foto youtube.com