ZAPRASZAMY na spotkanie z Łukaszem Warzechą – dziennikarzem z ogromnym doświadczeniem! Spotkanie 9 II godz 17 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dziś w piątek. 9 II, godz. 17:00 w Domu Parafialnym „Michael” na ul. Okólna 19, w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się spotkanie otwarte z red. Łukaszem Warzechą. 

 

Kim jest gość spotkania?  Łukasz Warzecha jest publicystą tygodnika „Do Rzeczy”, felietonistą„SuperExpressu” i współpracownikiem Polskiego Radia 24, oraz portalu mPolska24.pl.

Pracę dziennikarską zaczynał w „Życiu”. Przez 10 lat (do kwietnia 2014 r.) jako komentator był związany z dziennikiem „Fakt”, następnie z tygodnikiem „W Sieci” i portalem wPolityce.pl. Prowadzi programy „Szukając Dziury w Całym” i „Wróżenie z Faktów” na antenie Polskiego Radia 24. W Telewizji Republika prowadził magazyn „Odkodujmy Polskę”, a w publicznej TVP Info współprowadził program „W tyle wizji”, z którego został usunięty za zbyt dużą niezależność.

 

Jego teksty pojawiały się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Nowej Konfederacji”, „Rzeczach Wspólnych”, na portalu „Teologii Politycznej”. Publikował też na portalu Wirtualna Polska. Jako komentator występował lub występuje w PR 1, PR 3, RdC, Radiu Warszawa, TVP Info, Polsacie.

Portal Kryminalka.pl patronuję i wspiera spotkania lokalnych społeczności z ciekawymi ludźmi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!