Zasnął za KIEROWNICĄ i staranował TŁUM LUDZI! Zobacz przerażające NAGRANIE ku PRZESTRODZE! (wideo)

Zmęczenie i ciągły stres towarzyszą wielu zawodowym kierowcom. W takim przypadku o wypadek nietrudno. Niektórzy z nich w pogoni za pieniądzem jeżdżą ponad normę. Podobnie było w przypadku rosyjskiego taksówkarza. Mężczyzna zasnął podczas prowadzenia pojazdu i na początku nie był świadomy, że doprowadził do ogromnej tragedii. Później okazało się, że nie spał od dwóch dni!

 

 

 

23-latek przyznał się, że był zapracowany, ponieważ niemal codziennie woził klientów, wielu z nich to kibice, którzy wybrali się do Soczi na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Do zdarzenia doszło w godzinach szczytu komunikacyjnego, a to co możemy zobaczyć na nagraniu jest naprawdę przerażające. Widzimy rozpędzone auto, które taranuje grupę przechodniów, łamie barierkę i uderza w inne auto.

 

 

 

 

Niestety w tym przypadku nie obyło się bez ofiar. Na miejscu zginął jeden z przechodniów, 63-letni Rosjanin. Kilka innych osób przebywa w szpitalu. Stan jednej osoby lekarze określają jako krytyczny. Trzeba przyznać, że wideo daje do myślenia i jednak warto się zastanowić w jakim stanie prowadzimy auto, ponieważ o tragedię nietrudno.

 

 

 

źródła: rmfmaxxx.pl, youtube.com, foto youtube.com