Zbiorowy GWAŁT na parkingu przed klubem. Czterech mężczyzn dopadło 19-latkę.

We francuskiej Tuluzie doszło do grupowego gwałtu na 19-latce. Nagranie z tego zajścia zostało sfilmowane smartfonem i opublikowane przez aplikację snapchat. Sprawą zajęła się policja.  
19-latka została zgwałcona przez 4 mężczyzn na parkingu w okolicach klubu nocnego. Do przestępstwa doszło z soboty na niedzielę. Film, na którym udokumentowano całe zajście został opublikowany najpierw na Snapchacie, a potem na Twitterze.

Policjanci znaleźli już pokrzywdzoną kobietę. Dziewczyna podejrzewa, że musiała dostać tabletkę gwałtu, bo niezbyt dobrze pamięta moment ataku.

Jak informują francuskie media na nagraniu widać 4 mężczyzn, którzy atakują 19-latkę. Napastnicy byli w pełni świadomi swojego czynu ponieważ podczas filmowania mieli krzyczeć:  Hej, przestań nagrywać, to gwałt. W tle było również słychać płacz dziewczyny. Gwałciciele częściowo rozebrali ofiarę, ciągnęli ją za włosy i zmuszali do seksu oralnego.

Mundurowi cały czas poszukują sprawców oraz świadków, którzy zamiast pomóc dziewczynie sfilmowali całą sytuacje i udostępnili w sieci.

Gwałciciele mogą trafić za kratki nawet na 20 lat. Świadkowie natomiast w najgorszym razie spędzą w więzieniu 5 lat i zapłacą 75 tysięcy euro grzywny.

 

Źródło: twitter

Fot.: flickr